TEREN INWESTYCYJNY

TEREN INWESTYCYJNY

KRAKÓW 13 000 PUM

Teren pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną

Przy tworzeniu koncepcji projektowej zastosowano podejście optymalizacyjne, tzn. nie kierowano się uzyskaniem jak największej ilości PUM-ów w inwestycji i jednoczesnych dużych kosztach budowy, a podejściem zmierzającym do uzyskania jak najbardziej atrakcyjnych powierzchniowo i lokalizacyjnie mieszkań oraz stosunkowo niskich prognozowanych kosztów budowy.
W związku z powyższym podejściem racjonalizacji kosztów, zrezygnowano z budowy parkingu podziemnego na powierzchni całej działki a garaże zlokalizowano w przestrzeni w obrysie budynków z zastosowaniem platform parkingowych. Ponadto rozdzielono inwestycje na dwa etapy aby móc niezależnie od sytuacji rynkowej podzielić inwestycję tak by uzyskać przedsprzedaż mieszkań wymaganych do uruchomienia kredytu bankowego bez oczekiwania na długi okres czasu i bez konieczności inwestowania dużych środków własnych w budowę stanu „zero”. Brakujące miejsca postojowe są usytuowane na powierzchni terenu.

Koncepcja zakłada wybudowanie dwóch budynków:

1. Budynek „A” – o powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) 7.500 m²; 350 m² powierzchni komórek lokatorskich oraz 350 m² powierzchni usługowej. W budynku będzie 118 mieszkań, 118 komórek lokatorskich i 78 miejsc postojowych w garażu.

2. Budynek „B” – o powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) 4.600 m² + 100 m² powierzchni komórek lokatorskich. W budynku będzie 60 mieszkań, 60 komórek lokatorskich i 42 miejsca postojowe w garażu.

Media:
Uzyskano wszystkie warunki od gestorów mediów, pozwalające na wybudowanie kompleksu mieszkaniowego.

DOŁĄCZ DO NAS

MASZ PYTANIA

KONTAKT