TERENY INWESTYCYJNE

TERENY INWESTYCYJNE

Korzystne kupno i sprzedaż terenów inwestycyjnych wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu planowania miejscowego. HARTS zapewnia spektrum profesjonalnych usług doradczych, które zapewnią właściwe spojrzenie na potencjał projektu i lokalizacji, a także wieloletnie „know-how” w przeprowadzaniu transakcji na nieruchomościach.

W tej zakładce prezentujemy najciekawsze tereny i oferty do inwestowania: to stale aktualizowana baza ofert gruntów zabudowanych i niezabudowanych w atrakcyjnych komunikacyjnie lokalizacjach.

KRAKÓW - TEREN INWESTYCYJNY

26 000 PUM

NIEPOŁOMICE - TEREN INWESTYCYJNY

8 000 PUM
[WPL kind=”0″ sf_select_listing=”14″ sf_select_property_type=”26″ sf_unit_price=”219″ limit=”12″ wplorderby=”p.add_date” wplorder=”DESC” wplpcc=”row_box”]

HARTS oferuje wszechstronne wsparcie dla klienta z każdego sektora, w zakresie dowolnej nieruchomości. Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu przestrzeni mieszkalnych, biurowych, handlowych, magazynowych i przemysłowych. Znajdujemy atrakcyjne tereny inwestycyjne i przygotowujemy je dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

SPOŁECZNOŚĆ

KONTAKT

MAIL:    kontakt@harts.pl,   info@harts.pl   .     

TEL: +48 510- 071-699,  +48 510-40-55-50